Çatı Tabelası Reklam

Çatı Tabelası Reklam ve Kurulum

Çatı Tabelası Reklam çalışmalarında daha ilgi çekici bir yapılanma her zaman daha fazla tercih edilir. Yüksek bölgelere kurulan ya da yerleştirilen tabelaların ulaşacağı insan sayısı çok daha fazladır. Çatı tabelası bu yüzden firmalar tarafından daha fazla tercih ediliyor. Alternatif tabela modelleri ile birlikte sizler de reklam çalışmalarınıza yön verebilir ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Yüksek noktalarda konumlanmış olan tabelalar, görüş açısı bakımından da daha fazla insana hitap edebiliyor. Eğer büyük ve güçlü bir reklam çalışması arzuluyorsanız çatı tabelası tercihi yaparak bu isteklerinize daha doğru bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

çatı tabelası reklamÇatı reklam çalışmalarından sizler de faydalanabilir ve firmalarınızın reklamını da kusursuz bir şekilde yapabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen reklam sektörü ile birlikte taleplerinize yanıt almak da çok daha kolay hale geliyor. Özellikle çatı tabelası bu sektörde daha fazla ilgi görüyor ve büyük markalar tarafından daha fazla tercih ediliyor.

Bu gayet normal bir tercih çünkü daha geniş kitlelere ulaşmak adına daha profesyonel bir çalışmaya her zaman ihtiyaç vardır. Çatı bölgesine kurulacak olan tabelalar ile birlikte sizler de firmalarınızı daha fazla insana tanıtabilecek ve müşteri portföyünüzü de genişletebileceksiniz.

Bunun için geçiş noktasında olan evleri ya da binaları tercih edebilirsiniz. Bu sayede kalabalık insan topluluklarına ulaşmak da daha mümkün olacaktır.

Çatı Tabelası Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli!

Çatı tabelası reklam yaptırırken öncelik güvenlik olmalıdır. Bunlardan kısaca bahsedersek yapılacak tabelanın zemininin tabelanın ağırlığına kaldırabilecek ve montaj edilecek yerlerin tabelayı tuta bilecek olması ilk önceliktir. Yapılacak tabela modeli diğer tabelalara göre büyük ve ağır olduğu için diğer dikkat edilmesi geren husus ise tabelanın yerinin ne kadar rüzgar alıp almadığıdır.

Bunların hesaplanması atılacak çelik konstrüksiyon için hangi kalınlıkta atılması hesaplanarak statik hesaplamaları yapılmalıdır. Son bir ayrıntı ise yapılan tabelanın ne kadar mesafeden algılanacağı ve buna uygun tasarımın yapılarak harf veya logonun ölçülerinin mesafeye göre uygulanıp montajının yapılması gerekmektedir.

Çatı reklam hizmeti sunan ve tabela konusunda belli başlı modeller ile karşınıza çıkan çok sayıda firma var ve az önce de belirttiğimiz gibi sektör her geçen gün biraz daha gelişiyor ve büyüyor. Bu sektörde yer alan firmaları takibe alarak sizler de çalışmalar için adımlarınızı atabilirsiniz. İşinizi iyi yapıyor olabilirsiniz ya da kaliteli ürünler satıyor olabilirsiniz ancak henüz sizden haberdar olmayan sayısız insanın olduğunu da iyi biliyorsunuz. Ulaşmakta zorlandığınız hedef kitleye bu tür reklam çalışmaları ve ürünler ile birlikte sizler de daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Tabela ve stand çalışmaları doğru bir şekilde yapıldığı takdirde karşılığını almanız da çok daha kolay olacaktır diye düşünüyoruz.

Tabela modellerine göz atıldığı takdirde alternatiflerin sayısının çok fazla olduğunu görmek de mümkündür ve bu alternatifler ile birlikte sizler de firma tanıtımını gerçekleştirebiliyorsunuz. Emin olun beklediğinizden daha büyük bir geri dönüş alacaksınız ve bu geri dönüş tabelalar için harcadığınız paranın karşılığını da yine fazlasıyla sizlere sunacaktır.

My Tabela Reklam olarak çatı tabelası reklam alanında bir çok firmanın çözüm ortağı olduk. Bizlerden fiyat teklifi almak için info@mytabelareklam.com veya 0212 651 60 45 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

gallery

Share

Tabela Reklam