Çatı Tabelası ile Markanızı Yükseklere Çıkarın

Çatı Tabelası

Çatı tabelası genel olarak diğer tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edileceği ve yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir.

Çatı tabelası yaptıracak firma veya kurumun ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yaptırması gerekmektedir.

Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgar alması çatı tabelalarının montajının çok dikkatli yapılması gerektiği başlıca kurallarından biridir.Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği bina kat sayısı tabelanın okunması gereken mesafe tabela zemin ölçüleri vb unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekmektedir.

 

Çatı Tabelası İle Daha Fazla Alana ve Kişiye Hitap Edebilmek

Genellikle yüksek binaların üzerine monte edilen Çatı Tabelası, yüksek binalar arasında kaybolmuş işletmeler için akıllı bir seçimdir. Görkemli yapısı ve yüksekte olması sebebiyle karmaşık yapılaşma içerisinde anında fark edilmenizi sağlar.

Genellikle işlek otoyollarda, yüksek kesimlerde bulunan şirketlerin kullandığı Çatı Tabelaları büyük titizlik ile tasarlanıp monte edilmesi gerekir. Fark edilmesi için genellikle büyük boyutlarda imalatı yapılan Çatı Tabelalarının, rüzgara ve diğer zarar verici harici etmenlere karşı dayanıklı olması gerekir.

Çatı Tabelası Fiyat Teklifi İçin

0212 436 28 28 – info@mytabelareklam.com

 

 

Çatı Tabelası Modelleri

Reklam çalışmaları için daha görünür ve hatta daha yüksek noktaları seçen firmalar, çatı tabelası ile daha yakından ilgileniyor. Yüksek noktalara yerleştirilen bu reklam araçları ile birlikte hedef kitleye ulaşmak da daha kolay oluyor. Rakamlar biraz daha yüksek ve sıradan bir tabela modellemesi olmadığını da belirtmek gerekiyor. Özellikle büyük markalar tarafından tercih edilen bu modellere sizler de online dünya aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve görselleri de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Tabelalar ile birlikte tanıtımlarınızı profesyonel bir şekilde yapabilir ve hedeflediğiniz kitleye de daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünleri ve bu satışı yapan markayı daha geniş kitlelere duyurmak adına bu tür detaylar büyük önem taşıyor ve detaylara verilen önem de karşılığını mutlaka veriyor.

Çatı reklam örneklerine online dünya aracılığı ile göz atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Göz alıcı tasarımlar ile birlikte firmalarınızı bir adım öne taşımak çok kolay olacaktır ve bunun için yapacağınız masrafın karşılığını da muhakkak alacaksınız. Tabela modelleri şeklinde bir arama yapıldığında geniş bir ürün yelpazesi karşınıza çıkıyor ve bu yelpaze sizleri de tatmin edecektir. Tercihlerinizi yaparak sizler de reklam çalışmaları için ilk adımı atabilir ve firmalarınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Tabela çalışmaları ile birlikte firmalarınızın bilinilirliğini arttırabilir ve müşteri portföyünüzü de güçlü bir şekilde genişletebilirsiniz.

Müşteri Portföyünüzü Genişletin!

Hitap edeceğiniz kitleye uygun bir tabela modeli tercih ederseniz eğer onlara ulaşmanız da çok daha kolay olacaktır ve bu konuda da tabela firmaları sizlere daha detaylı bilgi verecek ve yardımcı olacaktır. Fiyatlar konusunda da yine ilgili firmalardan yardım alabilir ve merakınızı giderebilirsiz. Tabela çalışmalarından alacağınız geri dönüşler kesinlikle olumlu olacaktır ancak tabelaların konumunu da iyi belirlemeniz gerekiyor. Özellikle çatı tabelası tercihlerinde daha geniş bir alana bakan bir bölgeyi tercih ederseniz sonuç da olumlu olacaktır. Çatı reklam firmaları, sektörde hizmet vermeye devam ediyor ve bu firmaların sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor.

Beklentilerinize yanıt verecek firmalar ile iletişime geçtiğiniz takdirde hem rakamsal olarak hem de ürün tasarımı konusunda tatmin olmanız mümkündür. Reklam çalışmaları her firma için büyük önem taşıyor ve bu çalışmalar doğru bir şekilde yapıldığı takdirde etkisini de kısa bir süre içerisinde gösteriyor. Detaylı bilgi aldıktan sonra sizler de siparişlerinizi iletebilir ve tabelalarınızın hazırlanması için beklemeye koyulabilirsiniz.

 

Share

Tabela Reklam