Eczane Tabelası

Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası nedir?

Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası, 2014 yılı itibariyle eczaneler arası oluşan haksız rekabeti önlemek, göz kirliliğinin önüne geçmek maksadıyla Eczaneler birliği tarafından alınmış bir karardır. Son tarihi ise 1 Nisan 2017 olan bu uygulamada sizlerin herhangi bir ceza yaptırımıyla karşı karşıya kalmaması bakımından bu tip çalışmaları ele almanız gerekmektedir. Tabela üretimi ve tasarımı konusunda lider olan firmamız, eczane kurumlarına en çok hitap eden tasarımlarını sunmaktan geri kalmıyor.

 

Alanında pek çok kişi tarafından beğenilen ve ön plana çıkan bu ürünler, her anlamda ise sizlerin ortak tercihi konumunda yer almaktadır. Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası üretimlerini standarda uygun olarak sağlayan ve Eczane değerinizi ön plana çıkartan bir tasarım harikası sunumunu gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tamamen ön plana çıkan bir işletme oluşturmak ve yasalara uygun bir davranış çizebilmek (ceza ile karşılaşmamak) açısından hemen bizimle iletişime geçin!

En hızlı şekilde tabelalarınızı ulaştırıyoruz!

Eczane Marka değerinizi ön plana çıkartan ve Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası siparişlerinizi en kısa sürede tarafınıza ulaştırmayı ihmal etmiyoruz. Bu alanda hizmetler almak ve firmamızla doğrudan iletişime geçmek istiyorsanız, 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz. Yönetmeliklerin sunmuş olduğu standartlara uygun üretimleri uzunca dönemdir sağlayan firmamız, bu alanda ise Türkiye’nin önde gelen tabela üreticisi konumunda yer alıyor.

Eczanelerin büyük bir bölümü bu yasa ile beraber Yeni Yönetmeliğe Uygun Eczane Tabelası yaptırmaya başladılar! Karşı bir ceza ile karşılaşmamak açısından hemen siz de bu konulara dikkat etmeli, yeni tabela siparişlerinizi hız kesmeden vermelisiniz.

Ülkemizde yer alan yüzlerce farklı eczaneye hizmet verdik! Sizlere de birinci sınıf malzeme kalitesi ile tasarlanan tabelaları ulaştırmak için bir tık kadar uzağınızdayız! Bizlere 0212 651 60 45 veya 0545 828 60 28 Whatsapp Numarasından ulaşabilir, fiyat alabilirsiniz.

Eczane Tabelası Yönetmeliği Ne Diyor?

Eczane tabelası yönetmeliğinin genel amacı diğer eczaneler ile oluşan haksız rekabeti ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Yönetmelikte bir çok değişiklik söz konusu. Bunların başlıcası kırmızı alüminyum alanın 70cm yüksekliği olmasıdır. Diğer eczane harflerinin 50cm yüksekliğinde vakum harflerden oluşmasıdır. Ayrıca yeni yönetmelik ile eczane isimleri ışıksız olarak yükseklikleri 20 cm olmaktadır.

Eczane Cepheniz Küçükse Uygulanması Gereken Tabela Ölçüleri

 

400 cm ve üzeri tüm eczanelerin standart beyaz alan ölçüleri 300 x 100 cm olarak belirlenmiştir.

Share

Tabela Reklam