İnşaat Şantiye Tabelası

İnşaat Şantiye Tabelası İle Proje Detaylarınızı Gösterin

İnşaat Tabelası genel olarak inşaat önlerinde inşaatı yapan firmanın bilgileri ve yapılan konut veya yerin bilgilerinin ve ruhsatının bulunduğu tabelalardır. İnşaat alanında kullanılan bir diğer tabelalar ise uyarı ve bilgilendirici yön tabelalarıdır.

 

İnşaat tabela yaptırmak için işince uzman ve yaptığı çalışmalar ı referans kabul eden My Tabela Reklam Hizmetleri %100 müşteri memnuniyet garantisi ile çalışmaktadır. Genel olarak bu tabela modeli yapılan inşaatın bilgilerini teslim tarihi, yüklenici firma isimleri ve genel yapılacak konut veya proje hakkında kısa bilgi ve belge izin yazıları yazılmaktadır. inşaat şantiye tabelası

İnşaat Tabelası Modelleri

İnşaat Şantiye tabelası genel olarak belirli bir tasarım ve kalıp halinden çıkılmadan sadece bilgilerin değiştirildiği yere monte edilen bir tabela sistemidir.

Metal, Vinil, Plastik zeminli çeşitleri üzerine "Dijital Baskı" veya "Folyo Kesim" ile hazırlanan İnşaat Tabelaları veya Şantiye Tabelası istediğiniz ölçü ve ebatlarda hazırlanarak şantiye veya inşaatınızın istediğiniz bölümüne montajını sağlıyoruz. İnşaat Tabelası uyarı levhası ve inşaat yönlendirme olarak yaptığımız bazı tabelalar.

 

İnşaat Şantiye Tabelası  Fiyat Almak İçin

0212 436 28 28 – info@mytabelareklam.com

insaattabelasi insaat-tabelasi insaat-tabelasi2 insaat-tabelasi3

insaat-tabelasi4 insaat-tabelasi22 insaat-tabelasi24

İnşaat – Şantiye Tabelası Özellikleri

Şantiye sahalarında ve inşaat alanlarında yapılan yapılarının özelliklerini ifade eden, tasarım olarak görüntüsünü gösteren tabelalar inşaat şantiye tabelası olarak tanımlanır.

Tabelalar arasında en enteresan ve cazip görüntüye sahip olan inşaat şantiye tabelası çeşitli görevler için kullanılır. Genel itibari ile bu tabelalar inşaatların ön kısımlarında inşaatı meydana getiren firmayla ilgili bilgilerin, yapılan konutla ilgili bilgilerin ve ruhsat bilgilerinin bulunduğu tabela çeşitleri olarak ifade edilir. İnşaat alanlarında çok çeşitli tabelalar kullanılır. Diğer kullanılan tabelalar bilgi ve uyarı veren yön tabelaları olarak karşımıza çıkar.

İnşaat şantiye tabelası yaptırmak için sektörde tecrübeli ve yaptığı çalışmalarla ilgili kaliteli referansları olan yerlere başvurmak tabela yaptırmak isteyen firmalar için doğru bir seçim olabilir. Bu işlemlerde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan yerler ile iletişime geçmek gerekir. İnşaat tabelalarında hangi bilgilerin yer aldığını bilmek bir firmanın işine yarayabilir. İşin miktarı, yüklenici, parsel numarası, işin süresi, ada numarası, işin adı, ihale tarihi, şantiye şefi, müşavir firma şeklindeki bilgiler inşaat şantiye tabelalarında yer almaktadır. Tercihe göre bu tarz bilgilerin azaltılma alternatifi vardır. Bahsedilen bu tabelalar dijital baskı, alüminyum, vinil germe, sac veya kompozit malzemesinden imal edilmektedir. İlgili malzemeler ile hazırlanan tabelalar kişinin tercih ettiği ebat ve ölçülerde inşaat ya da şantiyede istenilen bir alana monte edilebilir.

İnşaat şantiye tabelası inşaat, şantiye yerlerini tanıtmak ve bu alanlar hakkında bilgi vermek için önem taşır. Baskılı veya ışıklı olarak satılabilen inşaat şantiye tabelaları özgündür. İnşaat şantiye tabelalarının ön plana çıkması çok kolaydır. Müteahhit firmasının adı, işin bitme süresi, işin başlama süresi, çalışan personel sayısı, alanın ölçülerine göre değişiklik gösteren inşaat şantiye tabelaları birçok adresin tercih noktasıdır.

İnşaat şantiye tabelası marka değerine hitap eder, tasarımları özgün ve doğaldır.  Bu tabelaların yapım sürecinde sarf edilen emek değerlidir. Firmalar için yarar sağlayan tabelaların özenli bir şekilde üretilmesi gerekir. Reklamcılığın önemli araçlarından olan bu tabelalar firmalar hakkındaki bilgileri içerisinde barındırdığı için firma hakkındaki bilgiler kolaylıkla elde edilebilir.

Share

Tabela Reklam