Paslanmaz Krom Tabela İle Modern Tabelalar

Paslanmaz krom tabela bir çok tabela modeline göre daha dikkat çekici ve malzeme kalitesi olarak bir çok tabela modelinden farklıdır. İmalat aşaması ve diğer bir çok farklı yönleri ile Gold (Sarı), Gümüş (Gri) paslanamaz olarak üretilen bu tabelalar dikkat çekmek ve kurumsallığınızı ön plana çıkarmak için en uygun tabela modellerinden biridir.

304 paslanmaz çelik malzemeden üretilen ve lehimler ile kutuharf halinde birleştirilerek hazır montaj haline getirilen bu tabelalara aydınlatma olarak 3 çipli modül led kullanılarak aydınlatma sağlanmaktadır.

Gold, Gümüş  Paslanmaz Krom Tabela Modelleri

Paslanmaz krom tabelalar Gold (Sarı), Gümüş (Gri) olarak 2 farklı renkte yapılmaktadır. Gold olan paslanmaz diğerine göre maliyet açısından biraz daha maliyeti yüksektir. İkisinin de imalat işlemleri aynı şekilde yapılmaktadır. Gold, Gümüş paslanmaz tabelalara örnek olarak aşağıdaki resimler yer almaktadır.

Paslanmaz Tabela Yaptırırken Bunları Dikkat Ediniz

Bir tabela ihtiyacınız var ve bu paslanmaz tabela modeli ise yaptırmadan önce bunları dikkate alınız. Öncelikle 304 tam paslanmaz olduğuna dikkat edilmelidir. Güneş, Yağmur ve dış etkenlerden etkilenen bir çok paslanmaz malzemesi bulunmaktadır. Paslanmaz tabela yaptırırken diğer en çok dikkat edilmesi gereken konu ise aydınlatma sistemidir. Aydınlatma sistemi mödül ledlerden yapılmalıdır ve led trafosu olarak dış mekan adaptörler kullanılmalıdır eğer tabela dış mekanda ise.

                                                      Tabelanın Müşteriye Etkisi

Bir tabela sizi dışarıdan kurumsallık adına yansıtan ilk reklam materyalidir. Tabelanız sizin kurumsallığınızı yansıtarak sizi ifade etmektedir. Müşteri gözünden tabelanın etkisi müşteriyi işletmeye çekmek için yapılan tabela modeli ve tasarımı ile değişmektedir. Paslanmaz tabela yansıma ve ayna özelliği ile dikkat çeker ve diğer yanında bulunan tabela modelleri arasında kendini belli ederek farklılık oluşturur.

Siz de dayanıklı, farklı tasarımlar ile modern bir paslanmaz tabelaya ihtiyacınız var ise bizlere 0212 651 60 45 sabit veya 0545 628 60 28 whatsapp numarasından mail ile teklif almak için ise info@mytabelareklam.com adresinden bizlere ulaşabilir paslanmaz tabela konusunda teklif alabilirsiniz.

 

 

Share

Tabela Reklam