Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela pleksiglass malzemeden üretilen cnc veya lazer kesim ile kesilerek ısı yardımıyla şekilendirilip özel yapıştırıcılar vasıtası ile kutu harf veya  pleksi zemin kullanılarak yapılan açık hava reklam modeline pleksi denilmektedir.

Genel özellikleri olarak diğer tabela modellerine kullanılan malzemelerden farklı kırılgan ama bir o kadar görünüm açısından en iyi göze hitap eden tabela modelidir. Tabela yaptırırken dikkat edilecek önemli konulardan biri yapılacak tabela için kullanılacak pleksi renklerinin önemidir. Her renk pleksi kartelasında bulunmamakla birlikte kullanılacak pleksi renklinin ışığı ne kadar iyi yaydığı da ayrıca önem taşımaktadır.

Pleksi Tabela ve Fiyatları

Pleksi tabela fiyatları yapılacak olan tabela ölçüsü ve harflerin karakter font zorlukları ve ayrıca harf yükseklikleri bilgileri alınarak hesaplanan bir tabela modelidir. Yapılan  tabela öncelikle kullanılacak malzeme ebatının hesaplanarak yine kullanılacak harf yükseklik ve bant cm ölçülmesi sonrası çıkan bilgiler ile yapılan hesaplamalar sonrası fiyatları verilmektedir. Öncelik maaliyet hesaplaması ile hesaplanan tabela sonrası ise üzerine koyulması gereken kar payı ile koyularak sizlere verilmektedir. Burada diğer önemli etken ise harf sayısıdır. Harf sayısı pleksi maaliyetini artırark verilecek fiyat teklifinde önemli yer etmektedir.

Tabelalar kullanılmak istenen amaç ve mekân özelliklerine göre tercih edilen ebat, renk ve tarzda hazırlanmaktadır. Eski dönemlere bakıldığında tabela el yazmasıyla başlamış ve günümüze doğru teknolojik gelişmeler ve özgün reklam fikirlerinin etkisiyle aktif bir ekonomiye dönüşmüştür. Hal böyle olunca tabela sektöründe rekabet artmış ve firmaların kazanç ve müşterileri yüksek bir orana taşınmıştır. Reklam sektöründe önemli bir yer tutan tabelaları doğru monte etmek çok önemlidir. Bu aşamada devreye giren My Tabela Reklam, süreci en güzel haliyle tamamlamaktadır.

 

 

Share

Tabela Reklam