Totem Tabela

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabelalar bir çok tabela çeşidine göre daha hazırlanış şekli daha kapsamlı ve bir çok tabeladan daha fazla büyük ebatlarda bulunmaktadır. Totem tabelalar, genelde büyük şirketlerin yahut kuruluşların önünde olan ve bina önlerine dikilebilen reklam araçları oldukları gibi, aynı zamanda yol kenarlarında da dikkat çekmek amacı ile dikilen reklam araçları olarak bilinirler.

Bu tür reklam araçları, genellikle sade bir tasarım ve sade bir font ile sloganı ve iletişim bilgilerini ileten tabela olarak bilinirler. Bir yolculuk yaparken, kolayca görebileceğiniz bu totem tabela çeşitleri, sizler için oldukça dikkat çekici ve renkleri ile de göz alıcı olabilir.

 

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

Totem Tabela yapışı uzun ve bir o kadar meşakkatli bir iştir. Yapılacak totem tabela öncesi bir çok fizibilite çalışması yapılması gerekmektedir. Öncelikle ilk yapılacak işlem totem tabelanın koyulacağı yerin toprak tutuş inceliğinin araştırılması, kaygan ve değişen bir zeminin olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. İkinci olarak ise totem tabelanın koyulacak yerinin ne kadar sert rüzgar alıp almadığıdır. Bu yapılacak işlem ile fazladan angaj için önlem ve totem direği kalınlığı hesaplanması yapılmaktadır. Totem tabela; totem direği, kasası, ankraj ve montaj flanş aparatları ile ile yapılmaktadır. İlk önce yerin kazılması sonrasında c35 betonlanması ve ankraj aparatlarının betona sabitlenmesi ile beraber beton yerin kuruması ve sağlamlaşması için en az 10 gün beklenerek betonun çatlamalara karşı günlük sulanması gerekmektedir. Sonrasında flanş ve direkler üzerine montajı 2 adet vinç yardımı ile yapılan totem tabela bağlantıları yapılarak reklama hazır hale getirilir.

 

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları; ebat, ışıklı ve ışıksız, kullanılacak malzemenin farklılıkları olmak üzere bir çok nedenden dolayı fiyat hesapları yapılırken bunlar göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Totem tabela için istenilenlerin tek tek belirtilip yapılacak işlemlerin buna göre hesaplanarak doğru şekilde fiyat verilmesi mümkündür. Daha fazla bilgi için 0212 651 60 45 numarasından ve info@mytabelareklam.com adresinden mail atabilir bilgi alabilirsiniz.

Share

Tabela Reklam